در بستری که ما ایجاد نمودیم سازمان نظام پزشکی کل کشور، سازمان های بیمه ای، درمانگران سطوح مختلف تا انجمن های علمی در ایجاد و تکمیل آن نقش داشته و از آن حمایت نموده اند. دانش نقشه راه و استفاده صحیح از فناوری کلید ایجاد این سینرژِی بوده است.

اطلاعات تماس

021-86194541

info@padidarhealth.com

تهران، خیابان ونک، نرسیده به کردستان جنوبی

جنب پارک آرارات

پلاک ۴۹, واحد ۳

شرکت دانش‌بنیان راهکارهای سلامتی پدیدار

مادرشو

امروز و فردای مادرشو با دلگرمی تمام شما مادران فارسی‌زبان

همهٔ ما در طول سفر بارداری از اقدام تا تولد و پرورش فرزندانمان با سؤالات گوناگونی مواجه خواهیم شد و احتمالاً برای یافتن یک پاسخ صحیح یا حتی آموزش دربارۀ این دوران در نهایت به جست‌وجو در اینترنت می‌پردازیم. اما از بین فضاهای گوناگون و مطالب رنگارنگ می‌توان به کدام یک اعتماد کرد؟ مادرشو نگرانی‌های شما را می‌شناسد و سعی کرده‌ است یک منبع فارسی جامع و صحیح برای دوران بارداری و سلامت بانوان باشد. در این مسیر تلاش می‌کنیم به سلامت خانواده نیز توجه داشته باشیم، زیرا سلامت هر فرد در گرو سلامت افرادی است که در زندگی همراه و همپای او هستند. تیم مادرشو برای رسیدن به این هدف از پلتفرم‌های زیر استفاده می‌کند.

رسالت مادرشو

ارائه اطلاعات صحیح درباره موضوعات قبل از بارداری, بارداری, زایمان و کودک یاری

سایت مادرشو: پابه‌پای سلامت زنان و مادران

سایت مادرشو از دو قسمت اصلی و بلاگ تشکیل شده است. در قسمت اصلی می‌توانید دسته‌بندی‌هایی مشخص و دقیقی را مشاهده کنید که مطالب آن از زمان تصمیم‌گیری برای بارداری تا وقتی که دغدغۀ رشد کودک، تربیت بچه‌ها و سلامت کودکانتان را دارید همراه شماست. در قسمت بلاگ مطالب ساده‌تری که ممکن است روزانه با آنها مواجه شوید در اختیار شما قرار می‌گیرد. تیم تحریریهٔ مادرشو با دقت تمام مطالب تولیدشده را بررسی می‌کند و برای پزشکان هیئت‌علمی مادرشو می‌فرستد تا پس از تأیید توسط آنها، مطالب را منتشر کند.

این مطالب از منابع معتبر جهانی انتخاب و متناسب با خدمات بهداشتی، شرایط اقلیمی و فرهنگی منطقه بومی‌سازی شده است. به طور میانگین صفحات سایت مادرشو یک میلیون و ۵۰۰ هزار بار در ماه دیده می‌شود و حدود ۷۰۰ هزار کاربر در ماه از سایت مادرشو استفاده می‌کنند.


اپلیکیشن مادرشو: ابزاری هوشمند برای تمام خانم‌ها و مادران

همۀ زنان به ارزیابی سلامت جسمی خود نیاز دارند. ابزارهای اپلیکیشن فارسی مادرشو برای سلامت دو گروه از خانم‌های باردار و خانم‌هایی که باردار نیستند طراحی شده است. شما می‌توانید با وارد کردن علائم خود در این اپلیکیشن وضعیت سلامتتان را پیگیری کنید و مطالب پیشنهادی را مطالعه کنید.

با استفاده از تقویم شمسی آن تاریخ تخمینی تخمک‌گذاری خود را مشخص یا اگر باردار هستید، وضعیت هفته به هفتۀ بارداری خود را مشاهده کنید. برای دسترسی راحت‌تر به مطالب سایت، تمامی مطالب در اپلیکیشن به صورت شخصی‌سازی‌شده برای شما بارگذاری شده است.

یکی از ویژگی‌های بارز اپلیکیشن مادرشو، پاسخگویی به سؤالات شماست. کارشناسان مامایی مادرشو تا حد امکان دربارۀ سؤالات به شما مشاوره می‌دهند. شما می‌توانید همۀ سؤالاتی را که دربارۀ کار با اپلیکیشن دارید هم در همین بخش مطرح کنید تا تیم فنی ما به‌ سرعت به آنها پاسخ دهد. تا امروز اپلیکیشن مادرشو بیشتر از ۲۶۰ هزار بار از درگاه‌های مختلف دانلود و استفاده شده است.


اینستاگرام مادرشو: رابط هزاران مادر و محیطی باکیفیت برای تعامل مادران

این روزها خیلی از افراد جواب سؤالات خود را در شبکه‌های اجتماعی می‌یابند. ما هم ضرورت حضور در شبکه‌های اجتماعی را برای اطلاع‌رسانی و پاسخ به تعداد بیشتری از افراد درک می‌کنیم. خوشحالیم که افراد زیادی در اینستاگرام مادرشو همراه ما هستند و مطالب ما در اینستاگرام به طور میانگین دو میلیون بار در هفته دیده می‌شود.

به پاس این همراهی ما سعی می‌کنیم علاوه بر پست‌ها، استوری‌ها و ویدیوهایی که می‌تواند در آموزش به شما کمک کند لایوهایی با پزشکان برگزار کنیم. در این لایوها پزشکان همراه مادرشو، به سؤالات مخاطبان در زمینۀ تخصصی خود پاسخ می‌دهند. خوشحالیم که همۀ پست‌های مادرشو فضای مناسبی برای تعامل بین شما عزیزان است.


یوتیوب مادرشو: اطلاع‌رسان سلامت زنان فارسی‌زبان

تهیۀ ویدیوهای آموزشی دربارۀ اقدام برای بارداری، دوران بارداری، زایمان و پس اززایمان، مراقبت از نوزاد و رشد کودک یکی از کارهایی است که تیم ما از ابتدا به آن توجه داشته است. این ویدیو‌ها در شبکه‌های مختلفی انتشار پیدا می‌کند. ویدیو‌های مادرشو برای آموزش خانواده‌های فارسی‌زبان سراسر دنیا در یوتیوب نیز منتشر می‌شود و بالاتر دو میلیون بار تا کنون دیده شده است. خوشحالیم که توانسته‌ایم در این شبکۀ اجتماعی رضایت تمام مادران فارسی‌زبان از جمله مادران افغانستانی را جلب کنیم.


فیسبوک مادرشو: همراه همیشگی تمام زنان فارسی‌زبان

اکانت فیسبوک مادرشو نیز مانند دیگر شبکه‌های اجتماعی محل تعامل مادران فارسی‌زبان تمام دنیاست. پست‌های مادرشو در فیسبوک به طور میانیگن بالغ بر ۹۰ هزار بار در هفته دیده می‌شود. ما از اینکه می‌توانیم همراه سلامت تمامی زنان فارسی‌زبان در این شبکۀ اجتماعی باشیم بسیار خشنودیم.


فردای مادرشو

در تمام این مدت، شما کنارمان ایستادید و ما از شما آموختیم. شما به ما یاد دادید روزی می‌رسد که آدم می‌خواهد در زندگی کس دیگری باشد، کسی که دوست دارد باشد. وقتی پشت میز کارش نشسته، فکر نکند چرا امروز صبح سر کودکش فریاد کشید، دیگر با همسرش بحث‌های بی‌نتیجه نکند، به جای فکر کردن به اینکه آیندهٔ مالی خانواده‌اش چه می‌شود، به فرزندش یاد بدهد که بیشتر بخندد و شادتر باشد و همسرش را بیشتر از همیشه دوست داشته باشد و همهٔ اینها در گرو ساختن خانواده‌ای سالم، چه از لحاظ جسمی و چه روحی است، چون خیلی چیزها در این زندگی از ابتدا وجود ندارد و ما باید آنها را بسازیم، پس همچنان کنار ما بایستید، چون مادرشو همیشه کنار شماست تا همگی کسی باشیم که انتظارش را داریم.

استانداردهای بیمه‌ای و مقررات بهداشت و درمان در نقاط مختلف دنیا متفاوت است. به عنوان مثال آزمایشات و روند مراقبت در سه‌ماهه اول بارداری در ایران با کشورهای اروپایی و امریکایی متفاوت است. از طرف دیگر بسیاری از مراقبت‌های بارداری به سبک زندگی مرتبط می‌شود که در فرهنگ‌های مختلف، متفاوت می‌باشد. به عنوان مثال غذایی که در امریکا به زنان باردار پیشنهاد می‌شود اصولاْ در ایران قابل دسترس نیست و مواد خوراکی که در ایران رایج است ممکن است و در دوره بارداری پیشنهاد نمی‌شود در سایت‌های غیر فارسی‌زبان منع نشده. به همین واسطه باید اطلاعات مادرشو برای مادران ایرانی بومی می‌شد و ترجمه مطالب علمی بین‌المللی الزاماْ پاسخ صحیحی به مادر فارسی زبان ارایه نمی‌نماید.
اصولاْ تولید عکس و ویدیو فرایند پرهزینه‌ای است. اما خانواده ایرانی، با هر فرهنگ و روشی با عکس یک خانم اروپایی با کودکان چشم‌آبی همزاد پنداری نمی‌نماید. هدف ما در مادرشو کسب اعتماد خانواده‌ها بوده است. برای همین تلاش نمودیم از عکس‌هایی از افرادی با فرهنگ مشابه استفاده نماییم تا مخاطب ارتباط بهتری با مطالب برقرار نماید. همچنین کل ویدیوهای مادرشو از درمانگران فارسی‌زبان تهیه شد تا سوالات و دغدغه‌های روزمره شرایط جاری منطقه آشنایی کامل داشته باشند.
دلایل زیادی وجود دارد که در سراسر جهان مادران با سوالاتی در خصوص باروری یا بارداری و فرزندپروری به وب رجوع می نمایند. استراتژی قدمی تولید محتوای زیاد و تلاش برای جذب مخاطب از موتور جستجو بوده است. هرچند جذب مخاطب از موتور جست و جو برای کسب‌و کارهای برخط امروز حیاتی است، اما سیاست مادرشو بر شخصی نمودن اطلاعات برای افراد بوده است.
به این معنی که اطلاعات برای مادران متناسب با چرخه ماهانه ایشان و یا هفته و روز بارداری ایشان هماهنگ می‌شود. به عنوان مثال مادری که در هفته دوم بارداری است، اطلاعات مختص همین هفته و کارهایی که در سه‌ماهه اول باید انجام دهد و مشکلات و نکات رایج را به صورت روزانه دریافت می‌نماید. این روش در مقابل این که هر زمان دغدغه یا نگرانیی پیش آمد به اطلاعات رجوع نماید می‌تواند آسایش و آرامش و کیفیت بالای خودمراقبتی را تامین نماید.
مادرشو برای مادران در شرایط جدید اطلاعات و درک صحیحی از شرایط موجود ایجاد می‌نماید. اطلاع از تغییرات بدن و آشنایی با اتفاقی در بدن و برای جنین می‌افتد از جمله این اطلاعات است.
یکی از ارکان مهم در مادرشو ابزارهایی برای پیگیری وزن‌گیری و چرخه‌های بانوان و ... است. رکن سوم خود مراقبتی در مادرشو پایگاه‌های اطلاعاتی است برای کالاها یا اسم‌ها و موارد مورد نیاز ایشان.
در نهایت چنانچه سوال و نگرانی مادر در امکانات مادرشو یافت نشده از طریق اپ و برنامه‌های زنده در شبکه‌های اجتماعی سوالات مادران مستقیم و توسط متخصصین پاسخ داده می‌شود.
این ارکان به مادر امکان می‌دهد خودمراقبتی را با کیفیت مناسبی انجام دهد.
services