در بستری که ما ایجاد نمودیم سازمان نظام پزشکی کل کشور، سازمان های بیمه ای، درمانگران سطوح مختلف تا انجمن های علمی در ایجاد و تکمیل آن نقش داشته و از آن حمایت نموده اند. دانش نقشه راه و استفاده صحیح از فناوری کلید ایجاد این سینرژِی بوده است.

اطلاعات تماس

021-86194541

info@padidarhealth.com

تهران، خیابان ونک، نرسیده به کردستان جنوبی

جنب پارک آرارات

پلاک ۴۹, واحد ۳

شرکت دانش‌بنیان راهکارهای سلامتی پدیدار

مداریو

تنها راه‌کار آنلاین نسخه الکترونیک و مدیریت جامع رایگان مطب برای درمانگران

برای ثبت پرونده الکترونیک بیماران(EHR) و همچنین مدیریت مطب پزشکان طراحی شده. پزشکان می توانند مستقل از مکان و صرفاً با اتصال به اینترنت به اطلاعات پرونده بیماران و همچنین برنامه مطب و زمان های اختصاص داده شد دسترسی داشته باشند. این نرم افزار به پزشک و منشی امکان تعامل و هم افزایی می دهد و همچنین در اطلاع رسانی و یادآوری پیامکی به بیمار یاری می رساند. خدمات پایه این نرم افزار به صورت رایگان ارائه می شود.

پرونده الکترونیک سلامت

تعریف اصلی مداریو ابزاری برای ثبت پرونده الکترونیک بیماران بوده است. اولین پزشکانی که به استفاده از مداریو روی آوردند درمانگران بیماری‌های غیرواگیر و به‌صورت خاص درمانگران دیابت بوده‌اند که خود به‌نوعی سابقه بیمار را ثبت می‌نمودند و این ابزار به ایشان امکان داد تا سابقه بیماران را ثبت نمایند تا در مطالعات و از آن مهم‌تر در درمان بیمار و برنامه‌ریزی درمان کمک نماید. همچنین مداریو ابزاری شد برای ارتباط بیشتر بیمار و پزشک و همچنین کمک به پیوستگی درمان.


نسخه الکترونیک

نسخه الکترونیک به معنی ارسال اتوماتیک دستورات پزشک به مراکز پاراکلینیکی و داروخانه است. مداریو اولین سامانه‌ای است که امکان ارسال نسخه الکترونیک را به بیمه پایه سلامت و بیمه کمیته‌امداد امام‌خمینی و به موازات آن به وزارت بهداشت را داراست. در ادامه مرکزی مانند داروخانه در صورت مراجعه بیمار و دریافت کد سماد (کد واحدی که به‌ازای هر ویزیت ایجاد می‌گردد) ایشان می‌تواند از لیست داروهای ایشان مطلع گردد. کد سماد با دریافت قدم به قدم داروها و خدمات به‌روز می‌گردد.


نوبت‌دهی و مدیریت زمان مطب

مداریو برای مطب‌های سرپایی طراحی شده که یکی از نیازهای ایشان برنامه‌ریزی زمانی برای بیماران و وقت‌دهی می‌باشد. مداریو می‌تواند توسط منشی با دسترسی مجزا مورد استفاده قرارگیرد. با ورود وقت‌های داده شده ضمن اطلاع‌رسانی پیامکی در زمان‌های لازم به بیمار به پزشک کمک می‌نماید به برنامه‌ریزی روزانه اشراف داشته و دسترسی راحت‌تری به اطلاعات آماری مطب داشته باشد. وقت‌دهی همچنین دسترسی به پرونده بیماران را تسهیل و تسریع می‌نماید.


پذیرش بیمار

پذیرش شامل اطلاعات مالی کلیه خدمات دفترچه ارزش‌های نسبی خدمات و مراقبت‌های سلامت بوده و به مطب اجازه می‎دهد هزینه‌های بیمار بر اساس خدمات ارائه شده محاسبه و با حساب هزینه‌ها و ضرایب بیمه پرداختی بیمار و بیمه را محاسبه و اعلام نماید.

با ورود اطلاعات برنامه روزانه، مستقل از محل و زمان مورد نظر، پزشک می تواند به برنامه وقت های رزرو شده و همچنین پرونده الکترونیک بیماران دسترسی داشته باشد.
هدف مداریو پوشش به همه نیازهای از جدول حضور بیماران و درآمد و اطلاعات دارویی گرفته تا امکان تحقیقات علمی و آماری و ... در یک محیط فراهم شده است.
انعقاد قرادادهای مجزا با وزارت بهداشت، شبکه تحقیقات دیابت و سازمان نظام پزشکی کشور نظارت بر نگهداری اطلاعات نظارت و همکاری مشترک تعریف گردیده است.
مداریو کاملاً مبتنی بر وب می باشد. برای استفاده از آن نیاز به نصب هیچ نرم‌افزاری نیست و درمانگر یا منشی ایشان می‌تواند با ورود در نرم‌افزار به کلیه اطلاعات خود دسترسی داشته باشد.
services