در بستری که ما ایجاد نمودیم سازمان نظام پزشکی کل کشور، سازمان های بیمه ای، درمانگران سطوح مختلف تا انجمن های علمی در ایجاد و تکمیل آن نقش داشته و از آن حمایت نموده اند. دانش نقشه راه و استفاده صحیح از فناوری کلید ایجاد این سینرژِی بوده است.

اطلاعات تماس

021-86194541

info@padidarhealth.com

تهران، خیابان ونک، نرسیده به کردستان جنوبی

جنب پارک آرارات

پلاک ۴۹, واحد ۳

شرکت دانش‌بنیان راهکارهای سلامتی پدیدار

درباره ما

درباره ما

ما پدیدار هستیم

با دانش فنی و تجریه منحصربفرد، ما به توسعه کسب و کار خود کمک می کنیم، ما بهترین خدمات ارائه می‌دهیم که بهترین نتایج را به دست می‌دهد.

ماموریت ما

تکمیل چرخه نسخه الکترونیک و کمک به تکمیل درمان و ترویج خودمراقبتی در کشور ایران.

چشم‌انداز ما

ما علاقه‌مندیم بیشترین سهم ممکن را در ارتقای سلامت و کیفیت زندگی ایرانیان داشته باشیم.

ارزش ما

ارایه راه‌حل‌های نوآورانه برای ارتقای سلامت آحاد جامعه

درباره ما

شرکت راه کارهای سلامتی پدیدار

ما یک رویکرد جامع برای بهبود نظام سلامت ارائه می‌دهیم

شرکت راهکارهای سلامت پدیدار از سال 1394 فعالیت خودش را در حوزه‌ی فن‌آوری و سلامت آغاز کرد.
پدیدار در تلاش است تا با ایجاد بسترهای مناسب و خلاقانه، سبک زندگی و سلامت افراد جامعه را ارتقا دهد و تجربۀ تازه‌ای را برای مخاطبان خود فراهم آورد.
رسالت اجتماعی ما بالا بردن کیفیت دسترسی به اطلاعات مربوط به سلامت برای تمامی افراد جامعه است.
پدیدار ارایه کننده دو راهکار یکی با مخاطب درمانگران با نام مداریو و یکی با مخاطب عام و به خصوص زنان و مادران با نام مادرشو است.
مداریو برای ثبت پرونده الکترونیک بیماران(EHR) و همچنین مدیریت مطب پزشکان طراحی شده. پزشکان می توانند مستقل از مکان و صرفاً با اتصال به اینترنت به اطلاعات پرونده بیماران و همچنین برنامه مطب و زمان های اختصاص داده شد دسترسی داشته باشند. این نرم افزار به پزشک و منشی امکان تعامل و هم افزایی می دهد و همچنین در اطلاعرسانی و یادآوری پیامکی به بیمار یاری می رساند. خدمات پایه این نرم افزار به صورت رایگان ارائه می شود.
در مادرشو هدف ما بهبود سلامت مادر و فرزند در دوران بارداری و پس از آن با بهره گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات است ما قصد داریم با ایجاد بستری مطمئن و در دسترس در حوزه بارداری، زایمان و پس از آن، به مادران کمک کنیم علاوه بر آنکه برنامه ریزی صحیحی برای بارداری خود انجام می دهند، تجربه بهتری را در دوران بارداری داشته باشند تا از سلامت خود و فرزندشان اطمینان حاصل کنند. ما معتقدیم که با ارائه اطلاعات مورد نیاز و همچنین ابزارهای مناسب می توانیم تجربه و سلامت مادران در دوران پیش، حین و پس از بارداری را به طورتاثیر گذاری بهبود بدهیم.